Leden a únor 2024

4. ledna: Mrkvičky si povídaly a hrály hry o třech králích, povídaly si a zkoušely překonávat své strachy a vyzkoušeli si řešení různých situací z života.

Kolibříci: Členové, kteří jsou v oddíle déle vysvětlovali různé skautské věci nováčkům a hrály se různé hry.

Bludišťáci pomáhali s programem

11. ledna: Celý oddíl společně vyráběl – ze dřeva, z kůže a podobně.

18. ledna: Společně se probíraly kroje, špendlily se nášivky a bavili jsme se, co všechno patří na kroj. Hrálo se také pár her.

19. – 21. ledna: Proběhlo přespání Bludišťáků v klubovně, kde jsme si sami vařili, zrovna ale nebyl funkční sporák a nesvítilo se v půlce objektu. Šli jsme na výlet a od nás jsme došli až do Hovorčovic. Jinak jsme si povídali, hráli hry a procházeli se v noci.

25. ledna: Bludišťáci šli do čajovny a Kolibříci si připravili program pro Mrkvičky. Jednalo se o historii a myšlenky skautingu, o slib a zákon a hrálo se pár nových her.

27. ledna se konal Lišákův žbluňk.

1.února byla společná vařící schůzka, kde se tvořily různé studené pokrmy, ku příkladu okurkový salát, různé pomazánky, obložené chleby a podobně.

8. února: připravili Bludišťáci řešení první pomoci pro Kolibříky a později se připojily i Mrkvičky a společně jsme si řekli, jaké situace by se řešily jakým způsobem.

29. února si Bludišťáci a Kolibříci tvořili své strany a své volební plány. Občas vznikaly dost ztřeštěné nápady.

Mrkvičky hrály různé hry venku i vevnitř.